Paieška

Naujienos

 

Dieveniškių bendruomenės centras tęsia projektą  „Vienybė per kultūrą, sportą, pažinimą. Dieveniškių bendruomenės centro renginių ciklas“.

Šįkart gyventojų tikslas – Kryžių kalnas. Penkiasdešimt puikiai nusiteikusių keliautojų iš Dieveniškių praėjusį savaitgalį lankėsi šioje įdomioje Lietuvos lankytinoje vietoje kartu pagerbdami ir Popiežiau Šv. Jono Pauliaus II atminimą. Dieveniškiečių kelionės prisiminimas – atminimo kryžius su užrašu „Dievas yra meilė“ paliktas kaip ir kiti Kryžių kalno kryžiai. ]
- Karantinas žmonėms buvo sunkus. Sunku buvo laikyti atstumą, nebendrauti, todėl mūsų įgyvendinamas projektas yra tam tikra atgaiva. Bendra veikla suartina, praturtina ir ragina veikti kartu. Būtent to ir siekiame, - pasakoja Dieveniškių bendruomenės centro pirmininke Česlava Marcinkevič.
Realizuojant projektą prieš dvi savaites dieveniškiečiai jau keliavo po Šalčininkų rajoną, jų dar laukia piligriminis žygis Dieveniškės – Norviliškės, sporto šventė, Andriejaus vakaronė.
 
 
Projektu siekiama:
 
- Bendradarbiaujant Dieveniškių bendruomenės centrui, vietos savivaldai, kultūros ir švietimo įstaigoms organizuoti renginius, kurie skatintų Dieveniškių seniūnijos gyventojų iniciatyvas, būrimąsi bendrų kultūrinių ir socialinių renginių metu.
- Į renginių organizavimą, dalyvavimą juose pritraukti socialinę atskirtį patiriančius asmenis: žmones su negale, vienišus senyvo amžiaus žmones, socialinę riziką patiriančias šeimas, auginančias vaikus.
- Organizuoti įvairaus pobūdžio renginius, kurie būtų patrauklūs skirtingoms gyventojų grupėms, skatintų aktyvų įsitraukimą ir užtikrintų ilgalaikius rezultatus – tradicijų puoselėjimą ir tęstinumą, sveiko gyvenimo būdo praktikavimą.
- Užtikrinti sveiką ir aktyvų laisvalaikio praleidimo būdą socialinę riziką patiriančioms šeimoms ir finansinių sunkumų patiriantiems asmenims jų gyvenamojoje teritorijoje.
- Plėsti vietos Dieveniškių bendruomenės narių akiratį, per išvykas ir pažinimą integruoti ir ugdyti ryšį tiek su kitomis Šalčininkų rajono teritorijomis, tiek su visa Lietuva.
- Formuoti kaimo vietovės, kaip patrauklios vietos gyventi ir veikti jaunimui, patrauklumą. 
 
VIETOS PROJEKTO PARAIŠKOS NR. ŠALČ-LEADER-6B-KS-6-1-2020, PATEIKTOS PAGAL ŠALČININKŲ RAJONO VIETOS VEIKLOS GRUPĖS VIETOS PLĖTROS STRATEGIJOS II PRIORITETO PRIEMONĖS „BENDRUOMENIŲ INICIATYVŲ SKATINIMAS“ VEIKLOS SRITĮ „PARAMA BENDRUOMENIŲ SOCIALINĖS PARTNERYSTĖS INICIATYVOMS“
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti