Paieška

 

Mokymai potencialiems vietos projektų pareiškėjams

 
Balandžio 27 d. Šalčininkų rajono vietos veiklos grupė pakvietė potencialius vietos projektų pareiškėjus į mokymus „Komandos bendradarbiavimas, efektyvi vidinė komunikacija“.
Jašiūnų dvare įvykusius mokymus vedė lektorė Lolita Kuginienė. Mokymų dalyviai išgirdo naudingos informacijos ir patarimų apie sėkmingos bendravimo ir bendradarbiavimo kultūros kūrimą ir puoselėjimą, įtakos darymą, emocinę brandą ir emocinį intelektą. Vienas svarbiausių akcentų – pasitikėjimo savimi jausmo ugdymas ir nuomonės formavimas, mokėjimas keisti nuomonę arba įtikinti oponentą. Dirbdami individualiai ir grupėse mokymų dalyviai mokėsi kurti sėkmingą ir rezultatyvų dialogą, patraukti dėmesį, kurti erdvę savęs pažinimui ir valdyti konfliktines situacijas. Kitas svarbus akcentas – komandinis darbas siekiant užtikrinti efektyvią veiklą ir situacijos stabilumą, perspektyvios komandos formavimą.
Mokymai „Komandos bendradarbiavimas, efektyvi vidinė komunikacija“ visiems dalyviams tapo investicija su praktine nauda atstovaujančioms bendruomenėms ir organizacijoms. 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti