Paieška

 

Pradėta rengti Šalčininkų rajono VPS 2023 – 2027 m. strategija

 
Sausio 25 – 27 d. Šalčininkų rajono vietos grupė pakvietė kultūros, jaunimo bei su jaunimu dirbančių organizacijų, socialinės srities, NVO sektoriaus, verslo/ūkio sektoriaus atstovus į susitikimus dėl Šalčininkų rajono VPS strategijos rengimo naujam 2023 – 2027 m. laikotarpiui.
 
Tikslinių grupių atstovai šiomis dienomis rinkosi į pirmuosius susitikimus, kuriuose diskutavo apie įgyvendintus ir įgyvendinamus projektus, nuveiktus darbus, kalbėjo apie tikslus ir lūkesčius. Susitikimų metu su visais sektoriais buvo aptarta ankstesnių finansavimo laikotarpių Šalčininkų rajono VPS strategijos projektų visuma. Svarbiausias šių susitikimų tikslas – ateities poreikis ir galimybės naujo, 2023 - 2027 m., laikotarpio strategijoje. Šalčininkų rajono VPS projektas turi būti pristatytas ir pateiktas derinimui iki š. m. kovo pabaigos, o po viešojo svarstymo jis turi būti pateiktas Nacionalinei mokėjimo agentūrai iki gegužės 31 d.
 
UAB „Eurointegracijos projektai“ asocijuota partnerė ir pardavimų vadovė Agnė Kanapeckaitė supažindino tikslinių grupių atstovus su projektų įgyvendinimo gairėmis naujuoju ES finansavimo laikotarpiu ir informavo, kad 2023 – 2027 metų strategijoje svarbiausios kryptis bus kaimo gyventojų įsitraukimas į aplinkosaugines veiklas, klimato kaitos problemų sprendimas, viešųjų paslaugų prieinamumo gerinimas, neformaliojo ugdymo sąvokos plėtra, inovatyvumas ir platesnė partnerystė. Vienas iš naujos strategijos tikslų – gyventojų iniciatyvumo skatinimas, užimtumo ir socialinės įtraukties didinimas. Po pristatymo buvo aptarti praktiniai pavyzdžiai, modeliuojama konkrečiai kiekvienos teritorijos situacija, problemos ir plėtros galimybės.
 
Į Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės kvietimą gausiai atsiliepė rajono kaimo bendruomenės, jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos, kultūros įstaigos, ūkininkai, verslininkai ir seniūnai. Kiekvienos tikslinės grupės atstovai aktyviai diskutavo apie atsiveriančias galimybes, išgirdo informaciją apie tai, kokias kryptis galėtų vystyti. Preliminariai aptarus galimus prioritetus ir sritis jie bus svarstomi suinteresuotų grupių bendruomenėse, o vėliau bus apibendrinti ir pateikti Šalčininkų rajono Vietos veiklos grupei rengiant naujo, 2023 – 2027 m., laikotarpio strategiją.
 
 
 

 

smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti