Paieška

Poškonių bendruomenės centras įgyvendino projektą „Sveikos gyvensenos - aktyvaus poilsio skatinimas“

 
Realizuodamas projektą Poškonių bendruomenės centras siekė sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio propagavimo, todėl pasirinko poilsinę kelionę, kurios metu jos dalyviai vengė sudėtingos ar intensyvios veiklos, siekė kokybiško poilsio, atsipalaidavimo, įtampos sumažinimo, aplinkos, požiūrio į kasdieninį gyvenimą pakeitimo.
 
Bendradarbiaudamas su Šalčininkų rajono savivaldybės administracija bei Dieveniškių bendruomenės centru, Poškonių bendruomenės centras šio projekto įgyvendinimu siekė gerinti jaunimo laisvalaikį, kuris skatintų sveiką gyvenseną. Tad šių metų birželio 2 - 5 dienomis leidosi į ekskursiją - išvyką į Šventąją, prie Baltijos jūros. Ši kelionė buvo visų labai laukiama, todėl ir planų kiekvienas turėjo labai daug ir įvairių. Pirmąją kelionės dieną atvažiavę į Šventosios kurortą poškoniečiai įsikūrė skaniai pavalgė ir nusprendė, kad vakare visi drauge žingsniuos prie jūros palydėti saulės, grožėsis saulėlydžiu. Jūra pasitiko labai svetingai – didelėmis, viliojančiomis bangomis. Nepaisant to, kad tądien buvo vėsoka, visi ekskursijos dalyviai nuoširdžiai džiaugėsi matydami jūrą, klausydamiesi bangų ošimo. Tai be galo džiugino ir ramino, todėl joks vėjas negalėjo sutrukdyti patirti ramybę, džiaugsmą ir kvapą gniaužiančią nuostabą. Antroji diena buvo skirta aktyvaus laiko praleidimui ir fizinei veiklai. 48 bendruomenės nariams buvo suorganizuota bendra rytinė mankšta bei pasivaikščiojimas jūros pakrante. Kaitri saulė šildė, vėjelis gaivino, jūros ošimas ramino ir teikė jėgų.
 
Trečiąją dieną poškoniečiai nuvyko į Palangą, aplankė įspūdingą Gintaro muziejų, grožėjosi Birutės parku, jo meistriškai išvedžiotais takais, įrengtais gėlynais ir skulptūromis. Smagus laikas kartu džiugino kiekvieno širdį. Ekskursijos dalyvių įspūdžiai, besišypsančios akys išdavė, kad kartu praleistas laikas - neįkainojama vertybė. Oras buvo labai palankus mūsų keturių dienų poilsiui, visas dienas, ir jei ne danguje, tai širdyse jau tikrai, švietė saulutė, buvo šilta. Visos keturios dienos buvo labai intensyvios: propaguojant sveiką gyvenseną ir aktyvų poilsio būdą ekskursijos tikslinė grupė stiprino imunitetą, kvėpavo drėgnu ir labai švariu pajūrio oru, mankštinosi, leido laiką ant ilgiausio jūros tilto, vaikščiojo Baltijos jūros pakrante, rinko gražiausius akmenėlius, Baltijos jūros auksą, drąsiausieji maudėsi, braidė pakrante, mėgavosi saulės spinduliais kopose ir gožėjosi jūros bangomis.
 
Tačiau viskas turi pradžią ir pabaigą. Paskutinę išvykos dieną, pasimankštinę ir pasivaikščioję pajūriu, atsisveikinę su gražiąja Baltijos jūra, pailsėję, linksmi ir laimingi, kupini įspūdžių ir teigiamų emocijų poškoniečiai grįžo namo.
 
Ekskursijos dalyviai dėkoja Šalčininkų rajono savivaldybės administracijai už finansinę paramą, bei šio projekto partneriams – Šalčininkų rajono savivaldybei ir Dieveniškių bendruomenės centrui. 
 
Projektas: Sveikos gyvensenos - aktyvaus poilsio skatinimas.
 
Tikslas: integruoti į visuomeninį gyvenimą socialiai pažeidžiamas grupes, įtraukti jaunimą į socialinį, kultūrinį bendruomenės gyvenimą. Išvykos tikslas - sveikos gyvensenos ir aktyvaus poilsio propagavimas.
 
Pareiškėjas: Poškonių bendruomenės centras.
 
Paramos suma: 4784,44
 
Terminai: nuo 2021 04 13 iki 2022 09 12
 
Vietos projekto Nr.: ŠALČ-LEADER-6B-J-10-7-2022
 
Įgyvendintas pagal: VPS priemonė „Jaunimo laisvalaikio užimtumo ir socialinės integracijos gerinimas“ (Nr. LEADER-19.2- SAVA-8.1)
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti