Paieška

Dainavos bendruomenės centras stiprina bendruomeniškumą

 
Liepos 2 - 4 dienomis Dainavos bendruomenės centras, realizuodamas projektą „Keliaujame ir stipriname sveikatą prie jūros“, surengė bendruomenės veiklą stiprinančią kelionę į Lietuvos pajūrį. Projektu siekiama skatinti įvairaus amžiaus ir socialinių grupių gyventojų draugystės ir bendruomeniškumo ryšius ir bendradarbiavimą.
 
Tris dienas Šventosios kurorte praleidę Dainavos gyventojai turėjo galimybę geriau susipažinti ir pažinti vieni kitus, užmegzti artimesnius ryšius ir draugystę, sustiprėti kaip bendruomenė ir pamatyti stipriąsias jos puses, o taip pat suprasti poreikius ir planuoti bendras veiklas. Išvykoje dalyvavo senjorai, vieniši asmenys ir žmonės su negalia, kuriems reikalingas socialinis bendravimas siekiant mažinti socialinę atskirtį.
 
Šventojoje dainaviečiams surengti sveikos gyvensenos užsiėmimai, kasdien jie galėjo lankyti gimnastikos pamokėles prie jūros, mokytis teisingo kvėpavimo, žaisti su kamuoliu. Visus labai sudomino ir subūrė šiaurietiškas ėjimas pušyno takeliais ir greitas ėjimas jūros pakrante. Visų užsiėmimų metu Dainavos gyventojus lydėjo ir rūpinosi sporto instruktorė, kuri yra vietos bendruomenės narė.
 
Projektas: „Keliaujame ir stipriname sveikatą prie jūros“.
 
Tikslas: stiprinti Dainavos kaimo bendruomenės veiklą, skatinant įvairaus amžiaus grupių ir socialinių sluoksnių vietos gyventojų bendruomeniškumą, aktyvumą bei kaimo bendruomenių bendradarbiavimą, dalijimąsi gerąja patirtimi.
 
Pareiškėjas: Dainavos bendruomenės centras.
 
Partneriai: Asociacija Pabarės bendruomenės centras, Šalčininkų rajono savivaldybės administracija.
 
Paramos suma: 5906.64 Eur
 
Terminai: 2023 m. liepos 2 – 4 d.
 
Vietos projekto Nr.: ŠALČ-LEADER-6B-KS-11-5-2023
 
Įgyvendintas pagal: VPS priemonė „Parama bendruomenių socialinės partnerystės iniciatyvoms“ Nr. LEADER-19.2-SAVA-7.1
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti