Paieška

Šalčininkų rajono VVG dalyvauja tarptautiniame projekte

 
Spalio 14 – 21 d. Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės nariai, rajono verslo sektoriaus ir savivaldos atstovai lankėsi Italijoje. Vizitas organizuotas pagal realizuojamą tarptautinį projektą „Penki žingsniai sėkmingam vietinio turizmo vystymuisi“.
 
Italijoje projekto dalyviai galėjo susipažinti su veiklos grupės La Cittadella  del  Sapere realizuotais projektais, kurie atspinti numatytus projekto žingsnius. Pagal šį projektą žvilgsnis į turizmą orientuotas per penkias sritis – viešojo ir privataus sektoriaus partnerystė, maistas, savivaldos įtraukimas į vietos turizmo vystymąsi, šeimos verslas ir vietos turizmo plėtra, kultūros ir istorijos paveldas.
 
  
 
 
 
Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės deleguoti projekto dalyviai turėjo galimybę pamatyti ir įvertinti nedidelio miestelio įgyvendintomis ambicijomis pritraukiant turistus į kaštainių festivalį, susipažinti su šeimos verslu, naudojančių tradicinį maistą, kaip traukos objektą. Taip pat aplankyti smulkieji ir vidutiniai verslininkai, plėtojantys šeimos verslo idėją. Joms pavyko užtikrinti darbo vietas šeimos nariams, išlaikyti jaunus šeimos narius regione, kurti savo produktus, pavyzdžiui, vieni gamina sūrio produktus, kiti džiovina paprikas. Kelionės metu projekto dalyviai susitiko su savivaldos atstovais, kurie ryžtingai remia turizmo vystymą. Vizitas Chiarmonto vyno urvuose paliko didžiulį įspūdį ir įkvėpė pagalvoti apie kultūros ir istorijos paveldo sembiozę vietos turizmo plėtroje.
 
-          Išvykos metu Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės nariai, verslo ir savivaldos atstovai galėjo pasisemti žinių, idėjų ir patirties plėtojant turizmą mūsų rajone, kuriant verslą ir užtikrinant pridėtinės vertės kūrimą vietos turizmo pagrindu, - sako Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės pirmininkas Josif Rybak.
 
Projekto partneriai: Ukmergės rajono vietos veiklos grupė, Vilniaus rajono vietos veiklos grupė.
 
Projektas  „Penki žingsniai sėkmingam vietinio turizmo vystymuisi“ (projekto Nr. 44TT-PV-23-1-00224-PR001).
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti