Paieška

Ukmergės, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų VVG domėjosi vietiniu turizmu

 
Realizuojant projektą „Penki žingsniai sėkmingam vietinio turizmo vystymuisi“ Ukmergės, Vilniaus ir Šalčininkų rajonų vietos veiklos grupių potencialūs pareiškėjai dalyvavo mokymuose vietos turizmo tema.
 
Organizuojant mokymus suplanuota aplankyti Ukmergės, Vilniaus ir Šalčininkų rajono lankytinus objektus. Pirmiausia mokymų dalyviai atvyko į Šalčininkų rajoną, kuriame turėjo progą susipažinti su lankymui pritaikyta Paulavos respublikos teritorija, netrukus atidaromu muziejumi jos ledainėje, lankymosi taisyklėmis, turistų srautais. Šio objekto išskirtinumas – svarba Lietuvos istorijoje.
 
Kitas apsilankymo tikslas – Levandų uostas, žydėjimo metu traukiantis į žydintį lauką ir kviečiantis įkvėpti jų aromato. Mokymų dalyviai taip pat aplankė šioje turizmo trasoje esantį Jašiūnų dvarą. Tai daugiau negu turizmo objektas, šiuo metu dvaras tapo kultūrinės veiklos centru. Šalčininkų rajono savivaldybei keliais etapais renovavus dvaro rūmus, oficiną ir svirną jis tapo kompleksiniu objektu, kuriame teikiamos turizmo paslaugos, vyksta kultūrinė ir edukacinė veikla, koncertai, be to, patalpos atviros ir konferencijų organizavimui.
 
Dar vienas objektas Šalčininkų rajone - V. Kozakevičiaus laisvalaikio ir sporto centras, pradėjęs veikti prieš pusmetį. Čia mokymų dalyviai galėjo susipažinti su teikiamomis laisvalaikio paslaugomis ir organizuojama veikla. Be to, tai buvo proga pamatyti, kaip veikia pagal Šalčininkų vietos veiklos grupės strategiją įgyvendintas bendruomeninio verslo projektas – kavinė, įsikūrusi centro patalpose.
 
Vilniaus rajone mokymų dalyviai aplankė Pelėdų parką, totorių bendruomenę, dalyvavo meduolių edukacijoje Karvio dvare ir lankėsi Melkio kaimelyje.
 
Ukmergės rajone apsilankyta raketinėje Kopūstėlių bazėje – klube „Miško broliai“, VšĮ „Žvaigždžių slėnis“ ir Leonpolio dvare, o taip pat kituose Ukmergės miesto lankytinuose objektuose.
 
Projekto tikslas - skatinti privačiojo ir viešojo sektorių bendradarbiavimą ir partnerystę plėtojant tvarų ir įtraukų vietos turizmą Vilniaus, Ukmergės ir Šalčininkų rajonuose.
 
Pagrindinis projekto uždavinys: Skatinti tikslinių, patrauklių, mokių turistų pritraukimą į Vilniaus regioną, panaudojant tinkamas viešinimo ir rinkodaros priemones.
 
Pareiškėjas: Ukmergės rajono vietos veiklos grupė
 
Projekto partneriai: Vilniaus ir Šalčininkų rajono VVG
 
Projektą finansavo: Žemės ūkio ministerija
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti