Paieška

Šalčininkų rajono VVG valdybos posėdis

 
Š. m. birželio 6 d. posėdžiavusi Šalčininkų rajono vietos veiklos grupės valdyba priėmė sprendimus dėl vietos projektų finansavimo ir kvietimo teikti paraiškas Nr. 13 skelbimo. 
 
Šalčininkų rajono VVG projekto vadovė Liana Rybak supažindino valdybos narius su parengtu finansavimo sąlygų aprašu pagal VPS priemonę „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“. Aprašas parengtas vadovaujantis Vietos projektų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu, administravimo taisyklėmis. Jo tvirtinimui pritarta vienbalsiai.
 
Valdybos nariai taip pat supažindinti su Vietos projektų finansavimo sąlygų aprašu pagal VPS priemonę „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“. Jis taip pat atnaujintas pagal Vietos projektų, įgyvendinamų bendruomenių inicijuotos vietos plėtros būdu, administravimo taisykles. Sprendimas dėl aprašo tvirtinimo priimtas vienbalsiai.
 
Paskutinis Šalčininkų rajono VVG valdybos svarstytas klausimas – kvietimas teikti vietos projektų paraiškas Nr. 13. Projekto vadovė Liana Rybak supažindino su paprasto kvietimo teikti vietos projektus Nr. 13 skelbimo turiniu. Parama gali būti teikiama fizinių asmenų ir privačių juridinių asmenų ne žemės ūkio ekonominės veiklos pradžiai ir plėtrai kaimo vietovėse arba ekonominei ne žemės ūkio veiklai, apimančiai produktų gamybą, apdorojimą, perdirbimą, įvairių paslaugų teikimą, įskaitant paslaugas žemės ūkiui. Parama neteikiama žemės ūkio, miškų ūkio, žuvininkystės sektorių veikloms. Taip pat parama neteikiama saulės, vėjo ir vandens energijos gamybai. Bendra kvietimo teikti vietos projektus suma – 136352,00 Eur. Valdyba vienbalsiai balsavo už kvietimo skelbimą ir paraiškų rinkimą nuo 2024 m. birželio 14 d. iki 2024 m. liepos 31 d.
 
 
 
 
 
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti