Paieška

Vaizdo konferencija: Ar socialinio verslo idėja atitinka socialinio verslo koncepcijos kriterijus?

 
Gruodžio 9 d. įvyko Programos „Leader“ ir žemdirbių mokymo metodikos centro organizuota vaizdo konferencija tema „Ar socialinio verslo idėja atitinka socialinio verslo koncepcijos kriterijus?“
Pirmojoje konferencijos dalyje lektorius Žilvinas Gelgota pristatė, kas yra socialinis verslas, koks jo tikslas, kokie socialinio verslo kriterijai, privalumai, subjektai, pagrindinės dimensijos. Lektorius taip pat paaiškino, kaip socialinis verslas yra susijęs su nuolatine ūkine komercine veikla, pabrėžė tradicinio ir socialinio verslo skirtumus.
Antrojoje dalyje lektorius atsakinėjo į dalyvių „gyvai“ užduotus ir iš anksto pateiktus klausimus apie socialinio verslo idėjas, ar jos atitinka socialinio verslo koncepcijos kriterijus, paaiškino, kokių aspektų ar principų trūksta, kad įvardyta idėja atitiktų socialinio verslo koncepciją.
 
Šaltinis:  http://www.leaderlietuva.lt/
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti