Paieška

Interneto svetainių neturinčioms socialinėms organizacijoms – vertinga dovana

 

Programavimo, tinklalapių dizaino, interneto rinkodaros ir kitus kursus nuo rudens Vilniuje vykdanti „CodeAcademy“ mokykla kviečia ne pelno organizacijas teikti paraiškas nemokamiems svetainių sukūrimo ar atnaujinimo darbams.

Mokyklos vadovas Andrius Laška tvirtina, kad studentai geriausiai ir greičiausiai mokosi tada, kai dirba su realiais projektais ir klientais bei iškart mato savo darbo, progreso rezultatus. Dėl šios priežasties mokykla nutarė mokymąsi programuoti sujungti su nauda visuomenei.
„Kito semestro interneto dizaino kurso studentai mokysis kurdami realius projektus – su mūsų dėstytojų pagalba perdarinės arba kurs naujas Lietuvos ne pelno įstaigų svetaines. Mielai jas padovanosime toms organizacijoms, dėl to dabar jas kviečiame užsiregistruoti „CodeAcademy“ svetainėje – šitaip žinosime, kurios įstaigos turi didžiausią svetainių atnaujinimo poreikį“, – sako A.Laška.
Susidomėjusius galimybe nemokamai gauti naują svetainę „CodeAcademy“ kviečia užpildyti trumpą paraišką iki gruodžio 24 dienos. Semestras prasidės nuo sausio, o organizacijos svetaines turėtų gauti maždaug balandžio mėnesį.
Prie šios iniciatyvos prisideda VšĮ „Versli Lietuva“ ir jos „Startup Lithuania“ komanda. Pasak Rimantės Ribačiauskaitės, „Startup Lithuania“ platformos vadovės, su programuotojų ir kitų IT specialistų trūkumu susiduria dauguma tradicinių ar inovatyvių verslų, todėl neuversitetinio mokymo programuoti iniciatyvos turi didelę paklausą tarp įvairių specialistų bei palaikymą iš verslo. „Vis dėlto nuostabu, kad spręsdami darbo rinkos problemas programuotojai gali kažką pasiūlyti ir visuomenei“, – sako R.Ribačiauskaitė.
 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti