Paieška

KVIEČIAMAS ŠALČININKŲ R. VVG VALDYBOS POSĖDIS

 

 Kviečiame dalyvauti Šalčininkų r. VVG valdybos posėdyje,, kuris įvyks 2018 m. kovo 14 d. 14.00 val. Posėdžio vieta -  Šalčininkai, Vilniaus g. 49 (2 aukšto salėje).

Svarstomi klausimai:

1.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonę „Parama smulkių veiklos vykdytojų bendradarbiavimui, įgyvendinant veiklą, skirtą vietos rinkoms plėtoti“ kodas LEADER-19.2-SAVA-6 patvirtinimo. 
2.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti “ kodas LEADER-19.2-6.2 patvirtinimo.
3. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį
„Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ kodas LEADER-19.2-6.4 patvirtinimo.
4.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės  „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų pradžiai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.1 patvirtinimo.
5. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų plėtrai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.2 patvirtinimo.
 
6. Dėl kvietimo teikti vietos projektų paraiškas Nr. 3 paskelbimo.
 
7. Einamieji klausimai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti