Paieška

KVIEČIAMAS ŠALČININKŲ R. VVG VALDYBOS POSĖDIS

 

 Kviečiame dalyvauti Šalčininkų r. VVG valdybos posėdyje,, kuris įvyks 2018 m. kovo 14 d. 14.00 val. Posėdžio vieta -  Šalčininkai, Vilniaus g. 49 (2 aukšto salėje).

Svarstomi klausimai:

1.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonę „Parama smulkių veiklos vykdytojų bendradarbiavimui, įgyvendinant veiklą, skirtą vietos rinkoms plėtoti“ kodas LEADER-19.2-SAVA-6 patvirtinimo. 
2.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti “ kodas LEADER-19.2-6.2 patvirtinimo.
3. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį
„Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ kodas LEADER-19.2-6.4 patvirtinimo.
4.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės  „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų pradžiai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.1 patvirtinimo.
5. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų plėtrai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.2 patvirtinimo.
 
6. Dėl kvietimo teikti vietos projektų paraiškas Nr. 3 paskelbimo.
 
7. Einamieji klausimai.

 

 
smart foreash