Paieška

KVIEČIAMAS ŠALČININKŲ R. VVG VALDYBOS POSĖDIS

 

Kviečiame dalyvauti Šalčininkų r. VVG valdybos posėdyje,, kuris įvyks 2019 m. birželio 20 d. 14.00 val. Posėdžio vieta - Šalčininkai, Vilniaus g. 49 (2 aukšto salėje).

Svarstomi klausimai:

1. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonę „Parama smulkių veiklos vykdytojų bendradarbiavimui, įgyvendinant veiklą, skirtą vietos rinkoms plėtoti“ kodas LEADER-19.2-SAVA-6 patvirtinimo.
2. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti “ kodas LEADER-19.2-6.2 patvirtinimo.
3. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį
„Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse plėtoti“ kodas LEADER-19.2-6.4 patvirtinimo.
4. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų pradžiai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.1 patvirtinimo.
5. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų plėtrai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.2 patvirtinimo.

6.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Jaunimo laisvalaikio užimtumo ir socialinės integracijos gerinimas“ veiklos sritį „Jaunimo laisvalaikio užimtumo galimybių kūrimas“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-8.2) patvirtinimo.

7.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonę "NVO socialinio, bendruomeninio verslo kūrimas" (kodas LEADER-19.2-SAVA-1) patvirtinimo.

8. Dėl kvietimo teikti vietos projektų paraiškas Nr. 5 paskelbimo.

9. Einamieji klausimai.

 
smart foreash