Paieška

KVIEČIAMAS ŠALČININKŲ R. VVG VALDYBOS POSĖDIS

 

 Kviečiame dalyvauti Šalčininkų r. VVG valdybos posėdyje,, kuris įvyks 2020m. liepos 21 d. 14.00 val. Posėdžio vieta - Šalčininkai, Vilniaus g. 49 (2 aukšto salėje).

Svarstomi klausimai:
1. Dėl finansavimo sąlygų aprašo VPS priemonės „Jaunimo laisvalaikio užimtumo ir socialinės integracijos gerinimas“ veiklos sritį „Jaunimo laisvalaikio užimtumo galimybių kūrimas“ (kodas LEADER-19.2-SAVA-8.2)
2. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Ne žemės ūkio verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama ne žemės ūkio verslui kaimo vietovėse pradėti “ kodas LEADER-19.2-6.2 patvirtinimo.
3. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 1 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų pradžiai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.1 patvirtinimo.
4. Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Žemės ūkio ir su juo susijusių verslų kūrimas ir plėtra“ 2 veiklos sritį „Parama žemės ūkio ir su juo susijusių verslų plėtrai“ kodas LEADER-19.2-SAVA-5.2 patvirtinimo.
5.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonės „Jaunimo laisvalaikio užimtumo ir socialinės integracijos gerinimas“ veiklos sritį „Parama socialinėms, kultūrinėms jaunimo bendradarbiavimo iniciatyvoms“ LEADER-19.2-SAVA-8.1. patvirtinimo.
6.  Dėl finansavimo sąlygų aprašo pagal VPS priemonę "NVO socialinio, bendruomeninio verslo kūrimas" (kodas LEADER-19.2-SAVA-1) patvirtinimo.

7. Dėl kvietimo teikti vietos projektų paraiškas Nr. 7 paskelbimo.

8. Einamieji klausimai.

 

 
smart foreash
Šioje svetainėje yra naudojami slapukai (angl. „cookies“). Jie gali identifikuoti prisijungusius vartotojus, rinkti statistikos duomenis ir padėti pagerinti naršymo patirtį kiekvienam lankytojui atskirai.
Susipažinkite su mūsų Privatumo politika
Sutinku Išvalyti slapukus ir išeiti